Kontynuacja

Twoje dziecko jest już w naszym przedszkolu
Rekrutacjalipiec 2019

lipiec 2019

Chcesz zapisać dziecko w okresie wakacyjnym
Rekrutacja2019/2020

Twoje dziecko jeszcze do nas nie uczęszcza

Rekrutacja 2019/2020

Wystarczy pobrać, wypełnić i dostarczyć do nas kartę zapisu która dostępna jest poniżej.
Dzieci przyjmujemy wg kolejności zgłoszeń.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy do odwiedzin naszego przedszkola, umów się na wizytę!

Kontynuacja 2019/2020

W dniach od 5 marca do 15 marca 2019 zgodnie z wewnętrznym harmonogramem rekrutacji należy złożyć potwierdzenie kontynuacji edukacji przedszkolnej dzieci obecnie uczęszczających do placówki.
Druki do pobrania poniżej oraz w holu przedszkola. Wypełnione potwierdzenie należy składać u nauczycielek w grupach lub wysyłając na adres stokrotka70@interia.pl

Rekrutacja lipiec 2019

Rodzicu jeśli chcesz zapewnić sobie miejsce w miesiącu lipcu w naszym przedszkolu przypominamy o konieczności złożenia odpowiedniego wniosku.
Termin złożenia wniosku 5 marzec do 30 marca 2019 r . W miesiącu lipcu pracować będziemy w trzech grupach - Liczba miejsc ograniczona.
Liczba miejsc 100 decydować będzie kolejność złożonych podań. Prosimy o zapoznanie się z warunkami podanymi na karcie zgłoszenia.

Czekamy na Ciebie!

Wypełniony dokument prześlij pocztą email lub przynieś do naszego przedszkola.
Czesne - 400 złotych
Posiłki - 11 złotych x ilość dni
Posiadamy własną kuchnię, w której na bieżąco przygotowujemy posiłki!