Zapraszamy do przedszkola "STOKROTKA"
Kontynuacja 2024/2025

Twoje dziecko jest już w naszym przedszkolu
Rekrutacjalipiec 2024

lipiec 2024

Chcesz zapisać dziecko w okresie wakacyjnym
Rekrutacja2024/2025

2024/2025

Twoje dziecko jeszcze do nas nie uczęszcza

REKRUTACJA 2024/2025

Drodzy Rodzicie,

Nadchodzi moment, w którym stoicie Państwo przed wyborem miejsca, w którym wasze dziecko rozpocznie swoją przygodę z nauką. Przedszkole Stokrotka otwiera swoje drzwi dla najmłodszych adeptów już od blisko 15 lat!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Powierzając opiekę nad Państwa dzieckiem dla Przedszkola Stokrotka, zyskujecie Państwo m.in:

- Dostęp do zaangażowanej i ambitnej kadry nauczycieli,

- Zdrowe posiłki przygotowywane z najświeższych produktów przez doświadczonych kucharzy w przedszkolnej kuchni,

- Ogromny i prywatny ogród przy przedszkolu pozwalający na bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu,

- Codzienne lekcje języka angielskiego z wykfalifikowanym lektorem językowym,

Z przyjemnością informujemy, że nie pobieramy opłat za wpisowe.

Miesięczne czesne wynosi 580 PLN

Dzienny koszt wyżywienia w postaci śniadania, II śniadania oraz dwudaniowego obiadu to 15 PLN dziennie.

A to wszystko w rewelacyjnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu w niedalekiej okolicy biznesowego zagłębia Gdańska.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy:

1. Pobrać oraz wypełnić kartę zgłoszenia, którą znajdziecie Państwo poniżej,
  2. Przesłać wypełnioną kartę do dnia 31.03.2024 r. na adres: rekrutacja.stokrotka70@gmail.com lub dostarczyć do placówki.
  3. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. O decyzji decyduje kolejność zgłoszeń.

KARTA ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2024/2025

KONTYNUACJA 2024/2025

Drodzy Rodzicie,

Jesteśmy dumni z Waszego zaufania i jednocześnie szczęśliwi, że planujecie Państwo kontynuować naukę swojego dziecka w Przedszkolu Stokrotka.

Zapraszamy do udziału w Kontynuacji na rok szkolny 2024/2025

Powierzając opiekę nad Państwa dzieckiem dla Przedszkola Stokrotka, niezmiennie zyskujecie Państwo m.in:

- Dostęp do zaangażowanej i ambitnej kadry nauczycieli,

- Codzienne lekcje języka angielskiego z wykfalifikowanym lektorem językowym,

Miesięczne czesne wynosi 580 PLN.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy:

1. Pobrać oraz wypełnić kartę zgłoszenia, którą znajdziecie Państwo poniżej. Karta jest również dostępna u Nauczyciela prowadzącego Państwa grupę.
  2. Przesłać wypełnioną kartę do dnia 31.03.2024r. na adres: rekrutacja.stokrotka70@gmail.com lub dostarczyć do placówki.

KARTA KONTYNUACJI UCZĘSZCZANIA DZIECKA  DO PRZEDSZKOLA 2024/2025

REKRUTACJA LIPIEC 2024

UMOWA WAKACYJNA na czas od 01 - 31.07.2024 r.

Zachęcamy do zapisów!

Czekamy na Ciebie!