Kontynuacja

Twoje dziecko jest już w naszym przedszkolu
Rekrutacjalipiec 2021

lipiec 2021

Chcesz zapisać dziecko w okresie wakacyjnym
Rekrutacja2021/2022

2021/2022

Twoje dziecko jeszcze do nas nie uczęszcza

REKRUTACJA 2021/2022

Drodzy Rodzicie,

Nadchodzi moment, w którym stoicie Państwo przed wyborem miejsca, w którym wasze dziecko rozpocznie swoją przygodę z nauką. Przedszkole Stokrotka otwiera swoje drzwi dla najmłodszych adeptów już od blisko 15 lat!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Powierzając opiekę nad Państwa dzieckiem dla Przedszkola Stokrotka, zyskujecie Państwo m.in:

- Dostęp do zaangażowanej i ambitnej kadry nauczycieli,

- Zdrowe posiłki przygotowywane z najświeższych produktów przez doświadczonych kucharzy w przedszkolnej kuchni,

- Ogromny i prywatny ogród przy przedszkolu pozwalający na bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu,

- Codzienne lekcje języka angielskiego z wykfalifikowanym lektorem językowym,

Z przyjemnością informujemy, że nie pobieramy opłat za wpisowe.

Miesięczne czesne wynosi 480 PLN

Dzienny koszt wyżywienia w postaci śniadania, II śniadania oraz dwudaniowego obiadu to tylko 11 PLN dziennie.

A to wszystko w rewelacyjnej lokalizacji na gdańskim Przymorzu w niedalekiej okolicy biznesowego zagłębia Gdańska.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy:

1. Pobrać oraz wypełnić kartę zgłoszenia, którą znajdziecie Państwo poniżej,
  2. Przesłać wypełnioną kartę do dnia 20.03.2021r. na adres: rekrutacja.stokrotka70@gmail.com
  3. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. O decyzji decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich szczegółowych informacji z przyjemnością udzielimy Państwu podczas dnia otwartego który będzie miał miejsce 6.03.2021 w godzinach 10:00-12:00. Będziecie mieli Państwo okazję poznać Przedszkole, obejrzeć sale dydaktyczne, ogród oraz porozmawiać z Dyrekcją.

KARTA ZAPISU DZIECKA  na rok szkolny 2021/2022

KONTYNUACJA 2021/2022

Drodzy Rodzicie,

Jesteśmy dumni z waszego zaufania i jednocześnie szczęśliwi, że planujecie Państwo kontynuować naukę swojego dziecka w Przedszkolu Stokrotka.

Zapraszamy do udziału w Kontynuacji na rok szkolny 2021/2022

Powierzając opiekę nad Państwa dzieckiem dla Przedszkola Stokrotka, niezmiennie zyskujecie Państwo m.in:

- Dostęp do zaangażowanej i ambitnej kadry nauczycieli,

- Codzienne lekcje języka angielskiego z wykfalifikowanym lektorem językowym,

Miesięczne czesne wynosi 480 PLN.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy:

1. Pobrać oraz wypełnić kartę zgłoszenia, którą znajdziecie Państwo poniżej. Karta jest również dostępna u Nauczyciela prowadzącego Państwa grupę.
  2. Przesłać wypełnioną kartę do dnia 15.03.2021r. na adres: rekrutacja.stokrotka70@gmail.com lub przekazanie dla Nauczyciela prowadzącego Państwa grupę.

KARTA KONTYNUACJI UCZĘSZCZANIA DZIECKA  2021/2022

REKRUTACJA LIPIEC 2021

Drodzy Rodzice,

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami umowy wakacyjnej na lipiec 2021 roku.

Podpisaną umowę prosimy dostarczyć do przedszkola  do 30 kwietnia  2021 roku.

UMOWA WAKACYJNA - LIPIEC 2021 - do pobrania.

Czekamy na Ciebie!