Poznaj nas...

Dzieci i ich dobro są w centrum wszystkiego co robimy.

Pragniemy zapewnić im środowisko w którym:

* czują się bezpieczne *wyrastają w poczuciu własnej wartości, *mają szacunek do siebie, innych oraz otoczenia, *rozwijają własną niezależność oraz uczą się współpracy z innymi, *stają się uczniami pełnymi motywacji, radości, entuzjazmu i refleksji, *są pewne siebie, zarówno w towarzystwie dorosłych jak i grupy dzieci, *budują pozytywne relacje z dorosłymi i rówieśnikami, *wiedzą że wszyscy są mile widziani i równi sobie, niezależnie od rasy, płci, religii, sprawności, *szanują i doceniają różnice pomiędzy ludźmi i są dumne ze swojej odmienności.

WITAJ W STOKROTCE!

Niepubliczne Przedszkole "Stokrotka" to miejsce stworzone specjalnie dla dzieci.
Znajdujemy się w samym sercu gdańskiego Przymorza. Posiadamy sześć sal, bogato wyposażonych w zabawki i pomoce dydaktyczne. Pragniemy zapewnić wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków w oparciu o materiał rozwojowy i edukacujny Marii Montessori. W odpowiednio ukształtowanym środowisku nasze dzieci mają swobodę by w spontanicznym działaniu bawić się, obserwować i odkrywać świat.
Grupy funkcjonujące w naszym przedszkolu są zróżnicowane wiekowo, co umożliwia współdziałanie dzieci z różnych roczników i daje możliwość wzajemnego uczenia się od siebie, rozwijania niezależności od dorosłych, samodzielności oraz empatii.
Każde dziecko otoczone jest szacunkiem i zrozumieniem. Szczególną uwagę przywiązujemy do nabywania przez dzieci szacunku do drugiego człowieka, zwierząt, roślin i środowiska naturalnego.

.

Do naszego przedszkola dzieci przychodzą uśmiechnięte i radosne, co jest najlepszym dowodem na to, że Przedszkole "Stokrotka" to miejsce przyjazne i bardzo lubiane.
Słowa uznania otrzymujemy również od rodziców, którzy każdego dnia obserwują rozwój swoich pociech. Równie ważna jak zadowolenie dzieci i rodziców jest dla nas pozytywna opinia szkół, do których trafili nasi wychowankowie.
To najlepsza nagroda za wysiłek i serce włożone w przygotowanie dzieci do nauki szkolnej.